Consultanti fonduri europene, fonduri nerambursabile, start up nation

Area4u ajuta companiile sa depaseasca momentele de cotitura, prin concentrarea mai multor strategii de dezvoltare, perfect adaptate nevoilor particulare ale fiecaruia dintre aplicanti nostri.

Consultanti fonduri europene

Consulatntii Area4u  pe fonduri europene vor studia mesajul Dumneavoastra si va vor comunica un raspuns in maxim 24 de ore (in zilele lucratoare). In cazul in care un raspuns final necesita un interval de timp mai mare pentru clarificare, veti fi notificat prin e-mail in legatura cu data estimata la care va vom putea oferi un raspuns complet.

Aveți o idee de proiect? Verificati daca aceasta corespunde cu obiectivul Programului care ar putea finanta proiectul la care v-ați gândit. Retineti ca, pe lânga obtinerea banilor pentru nevoia dumneavoastra, ideea de proiect trebuie sa raspunda totodata nevoilor de dezvoltare ale regiunii, sectorului de activitate si ale grupului tinta pe care îl vizati.

Echipa area4u.ro doreste sa vina in intampinarea nevoilor dvs, motiv pentru care va punem la dispozitie o serie de ghiduri complete, precum si un serviciu de cereri de consultanta ce vor fi directionate catre consultanti din baza noastra de date.

Ce se poate finanța dinfonduri europene Romania utilizeaza fondurile europene în 8 directii principale: resurse umane, competitivitate, infrastructura, dezvoltare regionala, dezvoltare rurala, pescuit, capacitate administrativa si asistenta tehnica.

Consultanti fonduri europene

Alexandru Irimescu

Consultant

Telefon: 0729229599 Adresa de email: ai@area4u.ro

Cristina Niculae

Consultant

Adresa de email: cristina.niculae@area4u.ro

Mihaela Iordache

Consultant

Telefon: 0748.010.673 Adresa de email:. imihaela@area4u.ro

Iulia Voicila

Departament financiar

Adresa de email:. iulia.voicila@area4u.ro

Roxana Manceanu

Consultant

Adresa de email:. roxana.m@area4u.ro

Ionut Rusu

Consultant

Adresa de email:. ionut.rusu@area4u.ro

Vlad Comiselu

Consultant

Adresa de email: vlad.comiselu@area4u.ro

Victor Andrei Toma

Consultant

Adresa de email: victor.toma@area4u.ro